Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Jüri Pootsman: meie ümber on tõepoolest palju negatiivset, aga on ka palju positiivset (2) Mis on heategu? Tõeline heategu on see, kui sa teed head ja ei oota midagi vastu. Ei midagi materiaalset ega ka eraldi tähelepanu. See on lihtsalt hea tegu, mis tuleb sinu südamest sooviga kedagi rõõmsaks teha. Maailm vajab rohkem jõuluvanasid ja mitte ainult jõulude ajal. „Jõuluvana“ võib olla ka keset sooja suve ning heateo puhul ei ole kunagi aeg vale. Meie päevad oleksid palju rõõmsamad, kui inimesed märkaksid üksteist rohkem ja teeksid iga päev väikseid, kuid olulisi tähelepanekuid. Olgu selleks tunnustav naeratus inimesele, kellel on raske või telefonikõne sõbrale, kellega sa ei ole ammu rääkinud.
Grete Paia: mis sulle lõpuks tähtis on, rahapatakas käes või positiivne jälg elus? (3) Mis on heategu? Tõeline heategu on see, kui sa teed head ja ei oota midagi vastu. Ei midagi materiaalset ega ka eraldi tähelepanu. See on lihtsalt hea tegu, mis tuleb sinu südamest sooviga kedagi rõõmsaks teha. Maailm vajab rohkem jõuluvanasid ja mitte ainult jõulude ajal. „Jõuluvana“ võib olla ka keset sooja suve ning heateo puhul ei ole kunagi aeg vale. Meie päevad oleksid palju rõõmsamad, kui inimesed märkaksid üksteist rohkem ja teeksid iga päev väikseid, kuid olulisi tähelepanekuid. Olgu selleks tunnustav naeratus inimesele, kellel on raske või telefonikõne sõbrale, kellega sa ei ole ammu rääkinud.
Elina Born: ma ei löö kindlasti pilku maha olukorras, mis vajaks minu sekkumist Mis on heategu? Tõeline heategu on see, kui sa teed head ja ei oota midagi vastu. Ei midagi materiaalset ega ka eraldi tähelepanu. See on lihtsalt hea tegu, mis tuleb sinu südamest sooviga kedagi rõõmsaks teha. Maailm vajab rohkem jõuluvanasid ja mitte ainult jõulude ajal. „Jõuluvana“ võib olla ka keset sooja suve ning heateo puhul ei ole kunagi aeg vale. Meie päevad oleksid palju rõõmsamad, kui inimesed märkaksid üksteist rohkem ja teeksid iga päev väikseid, kuid olulisi tähelepanekuid. Olgu selleks tunnustav naeratus inimesele, kellel on raske või telefonikõne sõbrale, kellega sa ei ole ammu rääkinud.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Tagasi üles
Back