Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Sisuturundus

Vaata, mida valis Mallukas (Mariann Treimann) Apollo raamatukaupluses jõuludeks

Mallukas ehk Mariann Treimann FOTO: Erakogu

Apollo raamatupoes toimuva jõulukampaania raames avaldab rida tuntud autoreid ja avaliku elu tegelasi, mida nad iseendale ja oma lähedastele jõuludeks kingivad ning mida pühadeaeg nende jaoks tähendab. Eesti üks loetumaid blogijaid Mariann Treimann jagab selles loos jõulukingi ideid.

„Kui rääkida jõulukingitustest, siis kuna mul on lapsed, tähistame ikka korralikult  jõule. Käivad päkapikud, toome kuuse ja lastele on ikka tore teha kingitusi.

„Hea kingitus lastele on arendav mäng või mänguasi. Näiteks puidust mänguasjad on hea variant. Plastik läheb katki. Puidust jääb alles!“ lisab Mallukas.

„Suur laste lemmik on plastiliin „Play Doh. Samuti on vahva koos lastega lauamänge mängida. Üks hea mäng, mida lastega koos mängida on lauamäng „Kes leiab esimesena?“ See on vahva koguperemäng Taanist, mis võitnud ka lauamängu auhinna 2013. aastal laste kategoorias. Mäng koosneb 300st pildiruudust ja kuueosalisest mängulauast. Mängulaual on 300 erinevat eset, mis tuleb pildiruutude abil tuleb üles leida. Pildiruutudel on lisaks veel huvitavad lisaülesanded, mis teevad mängu veel põnevamaks. Mängu on võimalik mängida mitmel erineval moel, nii lihtsamate kui ka keerukamate reeglitega. Seetõttu sobib mäng erinevatele vanusegruppidele - pisikesest põngerjast täiskasvanuni.

„Hea kingitus enda partnerile on „101 vestluskaarti paaridele“  – Siin on lihtsalt sellised head küsimused, mida ei taipa igapäevaselt oma elukaaslaselt küsida“.

„Raamatutest soovitan Mihkel Raua „Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda“

Lauamäng Kes leiab esimesena?

Play Doh Topsid maiustuste valmistamiseks

Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda

Tagasi üles
Back