Sisuturundus

Vaata, mida valis Liis Lemsalu Apollo raamatukaupluses jõuludeks

FOTO: Apollo

Apollo raamatupoes toimuva jõulukampaania raames avaldab rida tuntud muusikuid ja avaliku elu tegelasi, mida nad iseendale ja oma lähedastele jõuludeks kingivad ning mida pühadeaeg nende jaoks tähendab. Äsja uue albumi „+1“ välja andnud Liis Lemsalu selle aasta jõulusoovideks on lauamängud ja perega veedetud aeg.

Liis Lemsalu valis oma sõbrannale kingiks värviraamatu „Võlumets“. „Ka mulle endale meeldib võtta pliiatsid kätte, lülitada ennast lihtsalt välja ja hakata värvima“. Raamatus „Võlumets“ on pildid, mida värvida, ülesanded, mis aitavad lahendada saladust, ja veel palju ruumi, mida täita oma mustritega. 

„Mulle väga meeldib mängida sõprade või oma perega lauamänge“. Näiteks lauamäng Scrabble ja Iknow on sellised head nuputamismängud“. „Lauamänge mängides läheb meeleolu kohe selliseks kihvtiks ja mõnusaks“ Lisas Liis. Scrabble sobib suurepäraselt ühiseks ajaviiteks tervele perele või mängimiseks koos sõpradega. Arendab keeletaju, taiplikkust ja loomingulisust. iKNOW on hasartne ja teravmeelne lauamäng, mis ühendab teadmised ja taktika. Võid võita, teades vastuseid küsimustele, aga ka ennustades sõprade tarkust vastata õigesti.

Kuna rannahooaeg on veel kaugel, valib Liis endale mõnusalt krõmpsuvad röstitud soolamandlid tumedas šokolaadis „Simply Chocolate“ - Taani uhkus! Sealse kuningakoja poolt tunnustatud käsitööšokolaadid pakuvad üllatavaid maitseelamusi naturaalsete ja hoolikalt valitud toorainete abil.

Emale valis Liis kingiks Lillherne lõhnalise sojavahast küünla. „Ema on nagu mina suur küünalde fänn ning talle kindlasti meeldiks see Lillherne küünal“. Isale valis Liis kingituseks vahva tassi. „Isa on mul suur kohvi fänn, talle valin ma selle krutskit täis kõrvaga tassi“.

Liis soovib kõigile häid pühi ja lisab „See mida me tahame ei ole tegelikult see mida me alati vajame“.

Liis Lemsalu kingisoovitused:

Võlumets. Nõiduslik rännak ja värviraamat

Lauamäng Scrabble-sõnamäng Eesti

Simply Chocolate "Bikini Season Is Over" 280g

Amii sojavahast lõhnaküünal

Tagasi üles