Sisuturundus

Vaata, mida valis Maia Vahtramäe Apollo raamatukaupluses jõuludeks

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Maia Vahtramäe

FOTO: Erakogu

Apollo raamatupoes toimuva jõulukampaania raames avaldab rida tuntud autoreid ja avaliku elu tegelasi, mida nad iseendale ja oma lähedastele jõuludeks kingivad ning mida pühadeaeg nende jaoks tähendab. Äsja koos Põhja-Tallinnaga uue albumi “Alati olemas” avaldanud Maia Vahtramäe selle aasta jõulusoovid lähtuvad pigem vaimsetest huvidest.

Maia Vahtramäe valis oma mehele kingiks maailmakaardi "Colour! World" , mis on minimalistlik maailmakaart ja aluspõhi sinu reisisihtide ning reisiplaanide märkimiseks ja kirjutamiseks-joonistamiseks. Kuid täpselt sama hästi "töötab" see ka siis kui jätta kaart nii nagu see algselt on - visuaalselt puhtaks sisekujunduselemendiks! Igal juhul meenutab see seinale pandud kaart, et maailmas on veel väga palju ägedaid kohti, mida avastada. Mine rändama!

Sõbrannale, kes käib Maia juures putru söömas valis Maia raamatu „Mu süda kuulub pudrule – soolasele ja magusale“ mis on pühendatud kõikidele kokkamishuvilistele, kel on vähegi soovi köögis rohkem katsetada ja uusi põnevaid maitseid proovida.

Lasteraamatutest soovitab Maia raamatut „Isamoodi unejutud“, „See on lõbus versioon unejuttudest ning kui kaks poissi seda koos loevad on neil päris lõbus“ arvas Maia. Raamatu sisust lähemalt - Viieaastasel Martal on väga tore isa, kellel on vaid üks viga: ta ei oska unejuttu rääkida. Tavalised muinasjutud on Martal ammu kuuldud ning isal ei jää seetõttu muud üle, kui igal õhtul uus jutt ise välja mõelda. Nii sünnivadki üpris omapärased lood, mis ka kõige suuremal unimütsil peaks une ära ajama. Marta aga jääb imekombel alati pärast jutu kuulamist magama.

Kui Maia sattus disainiraamatute osakonda, soovis ta endale kingitust teha. Vaata videost, milliseid disainiraamatud Maia endale jõuludeks valis.

Kõik kingisoovitused jõuludeks leiad www.apollo.ee/jõulu

    Tagasi üles