Sisuturundus

Vaata, mida valis Jesper Parve Apollo raamatukaupluses jõuludeks

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

FOTO: Jesper Parve

Apollo raamatupoes toimuva jõulukampaania raames avaldab rida tuntud autoreid ja avaliku elu tegelasi, mida nad iseendale ja oma lähedastele jõuludeks kingivad ning mida pühadeaeg nende jaoks tähendab. Äsja oma uue raamatu “Mees. Otse ja ausalt” avaldanud Jesper Parve selle aasta jõulusoovid lähtuvad pigem vaimsetest huvidest.

Jesper Parve sõnul ei ole nende perel tegelikult enam ühtegi asja vaja. “Parema meelega loeme hoopis raamatuid ja vaatame filme,“ tunnistab Parve, kelle jaoks tähendabki saabuv jõuluaeg pigem seda, et ei joosta ega rabeleta ringi, vaid ollaks rahulikult perega kodus. “Kindlasti võtame ka poole vähem telefonikõnesid vastu.”

“Kui rääkida jõulukingitustest, siis on meie jaoks väga oluline ka sõpradega koos veedetud aeg, aga kui jutust jääb väheks, siis on minu soovitus soetada uus Eesti mäng, kus on üle tuhande küsimuse nii kaugemast ajast kui ka meie lähiminevikust,” rääkis Parve, et selline mäng on ühelt poolt hariv, aga teisalt ka meelelahutuslik ja seltskondlik.

Oma naisele kingiks Jesper raamatu „Pühapaikade teejuht“ See rikkaliku pildivalikuga teejuht viib põnevale rännakule kodumaa põlistesse väepaikadesse. Siit leiab sadakonna hiie ja teise loodusliku pühapaiga lood, mis tutvustavad nende pärimusi, ajalugu, kultuuri- ja loodusväärtusi.

„Kuna ma ikka veel täpselt ei tea, siis endale võtan ma raamatu „Mida naised tahavad“ See käsiraamat räägib meestele, kuidas meeldida naisele, kuidas talle läheneda ja temaga kontakti saavutada, kuidas teda voodis rahuldada ja mille põhjal otsustada, kas suhe on õigel teel ning kuidas luua elukestev suhe.

„Pooled Apollo kinkekaardid kulutaksin ära ma Apollo kinos ja Blenderi mahlabaaris. Apollo kinkekaart on selline universaalne kingitus, sest seda saabki kasutada nii raamatukaupluses, kinos kui ka Blenderi mahla-ja kohvibaaris.

    Tagasi üles